מחיר מעקה זכוכית

  • מעקה בשילוב זכוכית בסגנון מודרני

    מעקה בשילוב זכוכית בסגנון מודרני

  • מעקה בשילוב זכוכית בסגנון קלאסי

    מעקה בשילוב זכוכית בסגנון קלאסי

לחצו כאן לקטלוג מעקות

 

המעקה בבית מהווה חלק חשוב ומרכזי מאד בו, ובייחוד כאשר מדובר בבתים בני כמה קומות. יחד עם היותם פונקציונאליים מאד, הם משמשים כאלמנט עיצובי נהדר לכל דבר, וכבר מזמן ידועים כפתרון אסתטי שתורם לנראות הבית כולו. בשנים האחרונות הפכו מעקות הזכוכית לפופולאריים במיוחד, ולו בזכות הזוהר, היופי וגם הסטייל האחר שהם מביאים אתם. בזכותם אפשר ליצור מרחב ייחודי ושונה, מרחב אטרקטיבי הרבה יותר, שמשווה לבית יוקרה ומוסיף גם לאווירה שבו.

סטייל ויופי בלתי רגיל

כאשר מעוניינים להתקין מעקה זכוכית למדרגות מחיר למטר הוא פרמטר שיש לקחת בחשבון, כמו גם מידת השתלבותו של המעקה בסגנון הכללי של הבית. מעקות הזכוכית של היום מגיעים במגוון רחב מאד של עיצובים ושל סגנונות. הם שומרים על בטיחות הדיירים והמבקרים במקום ומקנים למקום מראה אסתטי מאד. ישנם מעקות זכוכית בתוספת של פרזול יפהפה, היוצר מראה מיוחד עוד יותר וישנם פשוטים מאד. יתרונותיהם של מעקות אלה, ומעבר לעיצוב ולמראה שלהם, הוא העובדה שהם כמעט ולא דורשים תחזוקה. מכיוון שהם שקופים הם יוצרים תחושה של כמעין חלל גדול, מרווח ומאוורר הרבה יותר ולכן יכולים להתאים גם לבתים קטנים.

המחיר תלוי כמות ואיכות

מעקות הזכוכית מכניסים לתוך הבית אמנות וסטייל. לתוהים מהי עלות זכוכית למטר, כדאי לדעת כי טווח המחירים הוא רחב והוא נקבע, בין היתר, גם בהתאם למידת מורכבותם של המעקות ושילובם במרחב הקיים. מכיוון שמדובר במעקה, האיכות היא פרמטר שאסור להתפשר עליו ומכיוון שזהו אלמנט המשולב בבית, הסטייל והעיצוב עצמו דורשים גם הם התייחסות. במקרים של התקנת מעקה זכוכית מחיר למטר ועלויות נוספות הן נקודות עיקריות שיש לקחת בחשבון כבר בתחילתו של ההליך, ועוד לפני שלב הביצוע. חשוב מאד לבחון עיצובים שונים של מעקות, להגדיר את הסגנון העיצובי שבו מעוניינים וכך גם את התקציב.

לשלב נכון את המעקה בבית

מעקות הזכוכית בבית משלבים בין פונקציונאליות לסטייל ייחודי. מעקות מתאימים הם כאלה שנטמעים נכון במרחב אבל גם נוחים ותורמים לבטיחותם של הדיירים. נמצאים בעיצומו של שיפוץ הבית או בונים בית חדש? מעוניינים לשלב מעקה זכוכית יפהפה? גלריית אריכא היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. הגלריה מתמחה בעיצוב בברזל ובזכוכית, לרבות מעקות, ובפתרונות בהתאמה מלאה. לצפייה במגוון המעקות המעוצבים של הגלריה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-9334000

סגור
קבלו הצעת מחיר מיידית ממעצב הבית!
שלחו בוואטסאפ תמונות של גרם המדרגות בביתכם
למספר: 0522-474047
10% הנחה לפונים כעת דרך הוואטסאפ!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!