כמה עולה מעקה למדרגות?

מחירי מעקות אריכא

מעקה מברזל, הוא הרבה יותר מפריט פונקציונאלי שנועד להגברת רמת הבטיחות בחלל המגורים או העבודה, הוא אמירה עיצובית, מתחם ויוצר הפרדה במעין שכבות אסטטיות בחללים.

בטרם בחירת מעקה, מומלץ לבצע סקר שוק ולהתייעץ עם ספק, אומן אשר בקיא בתחום, אשר יוכל להתאים את המעקה לקונספט, לסביבת העבודה/ המגורים ולצרכים המשתנים של דיירי המקום. הברזל הוא חומר נח ונפלא לעבודה, הוא מאפשר ורסטיליות לצד איכות, הנשמרת לאורך זמן. יתרון נוסף הוא שניתן לחדש אותו בקלות יחסית באמצעות צבע, לכה או שכבת הגנה.
על מנת להבין את מחירו של מעקה הברזל, נדרשת הבנת סוג המעקה הרצוי לחלל.
ככלל המחירים בשוק, מוצעים על מעקות בסיסיים בלבד ללא תוספות מיוחדות, שילובי חומרים,או עיצוב ייחודי,
כל אלה מייקרים את המחיר הבסיסי של המעקה על פי הפירוט הבא:

מחיר למטר מעקה ברזל ינוע בשוק בין 900 ₪ – ל 1500 ₪ בהתאם לספק, לאיכות החומר, וכמובן בהתאם למורכבות העיצוב-והביצוע של המעקה.

למעקה ברזל בשילוב זכוכית מחיר שוק גבוה יותר:החל מ 2000 ₪ למטר.

למעקות חוץ מברזל מחירים נמוכים יותר ממעקות פנים, ועשויים לנוע סביב 800-1000 ₪ למטר.

באופן כללי ניתן לומר שתוספת של דוגמאות יחודיות עשויים לייקר את מחירו הבסיסי של המעקה בטווח של 25%-50% בהתאם למורכבות הדוגמא המיושמת.

[פעמים נדרשות הגבהות למעקות ומאחזי יד, אשר עשויות לייקר אותו בכמה מאות שקלים בודדים.]

המחירים כוללים הובלה והתקנה,ולא כוללים מע"מ.

במעקות חוץ מברזל ניתן להוסיף גלוון, אשר מבטיחים עמידות גבוהה יותר, בעיקר כאשר המעקה מותקן בסביבה לחה או בעלת תנאי אקלים מאתגרים.

 

גלריית אריכא מובילה את תחום העיצוב בברזל בישראל לרבות עיצוב מעקות ועיצוב דלתות כניסה. אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו באתר להתרשמות ממבחר העבודות, שביצענו לקבלת פרטים, הצעת מחיר ויצירת קשר: 03-9334000 מעצב הבית: אמיתי אריכא 052-2474047, דואר אלקטרוני: [email protected]

המאמר הקודם המאמר הבא