מעקה עץ למדרגות


לחצו כאן לקטלוג מעקות מעוצבים

איך אומרים, מעקות או מעקים? כשעוסקים בעיצוב הבית או חדר המדרגות בבניין, זה לא כל כך חשוב. כשאנו ניגשים לעיצוב הבית, מעקה למדרגות לא נכנס למקום גבוה בסדרי העדיפויות שלנו. בהתחשב בכך שמדובר במשהו בולט, גדול ובעל נוכחות משמעותית בחלל, מומלץ מאוד להקדיש לו מחשבה מעמיקה. מעקה לא נוח, שאינו מתאים לעיצוב של שאר הבית או שעשוי מחומרים לא איכותיים עלול לגרום לעוגמת נפש במקרה הטוב, ולהוצאות כספיות גדולות על החלפות ותיקונים במקרה הרע.

ליצירת המראה הנכון

רבים מתלבטים באיזה סוג של מעקה לבחור. היות וכמעט בכל בניין או בית, מעקה המדרגות עשוי מתכת ולעיתים אף זכוכית, אלו הן הבחירות האוטומטיות של מי שמעוניין להתקין מעקה. אלו שרוצים להיות מקוריים ולהקנות לחלל נופך ייחודי ולא בנאלי, מעדיפים לבחור מעקה מדרגות מעץ וברזל.  כאשר באים לבחור מעקה עץ וברזל למדרגות, אם בשל המראה היוקרתי ואם בשל החמימות שהוא מעניק לחלל ביחס למעקה מתכת בלבד יש לקחת מספר שיקולים בחשבון.

שיקולי עיצוב ונוחות צריכים להנחות אותנו כשאנו ניגשים לעצב את בית חלומותינו, אך בבחירה של מעקה עץ למדרגות מחיר יכול להוות שיקול משמעותי. המחיר נגזר מעלות החומרים, ככל שתבחרו עץ יקר יותר עלות המעקה תעלה, ומהדרישות העיצוביות. המחיר נקבע לפי אורך המעקה הדרוש וכן לפי רמת עיצוב הפרטים במעקה. שיקול נוסף צריך להיות ייחודיות העיצוב והתאמתו לשאר הבית. בית המעוצב בסגנון אולטרה מודרני, שבאמצעו מותקן מעקה מדרגות בעיצוב עתיק, ייצור דיסוננס אצל הנכנסים לבית וימנע את ההרמוניה שהייתם רוצים בבית החלומות שלכם.

איש מקצוע אמין ומנוסה יוכל לעזור לכם לנווט במבוך האפשרויות, ויאפשר לכם לקבל את העיצוב שתמיד רציתם באיכות טובה ובלי לחרוג ממסגרת התקציב שלכם. רוצים לשלב מעקה מסוגנן בבית, העשוי מעץ וברזל? חברת אריכא היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסריקת מוצרי החברה, לחצו כאן, ולקבלת פרטים חשובים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 072-3902038

סגור
קבלו הצעת מחיר מיידית ממעצב הבית!
שלחו בוואטסאפ תמונות של גרם המדרגות בביתכם
למספר: 0522-474047
10% הנחה לפונים כעת דרך הוואטסאפ!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!