מעקה זכוכית בבית

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים לשלב בביתם מעקות זכוכית. אלה, מביאים אתם סטייל שאין כמותו ומראה מרהיב, התורם לאווירה שבמקום. יחד עם זאת, אסור לשכוח, ומלבד הנראות שלהם, גם את עניין הבטיחות. מעקות הזכוכית של היום בטיחותיים מאד ונדרשים לעמוד בתקנים מחמירים במיוחד. לפני התקנתם בבית או בכל מקום אחר, יש לוודא מול החברה המייצרת וגם המתקינה כי אכן המוצר הסופי אותו מספקים לכם אכן עונה על כך.

אז, מה אומר התקן?

תקן ישראלי למעקות זכוכית, ת"י 1142, מתייחס הן לטיב והן לאופן חיבורם של המעקות הן במבנים והן בשטחים שמחוצה להם. התקן בעבר דרש שעל מעקה הזכוכית להיות בעובי של לא פחות מ-10 מ"מ. כיום התקן דורש שעל הזכוכית להיות זכוכית בטיחות רבודה, מסוג A. זכוכית זו כוללת שתי שכבות המודבקות זו לזו, כשביניהן שכבה העשויה מפלסטיק. על המעקה העשוי זכוכית להיות בגובה של לא פחות צ-90 ס"מ לאורך כל גרם המדרגות ולא פחות מ-105 ס"מ במשטחי הביניים. כאשר מדובר במדרגות חיצוניות, על גובה המעקה להיות לא פחות מ-130 ס"מ. באשר להתקנת המעקות, פרמטר שגם אליו מתייחס התקן, יש צורך באחיזה רציפה או באחיזה שאיננה רציפה בין אם בכל צדדיו של המעקה ובין אם בשניים, וכן באחיזה שהיא רציפה בלבד אך ורק בצד אחד.

למצוא את הפתרון המתאים

מעוניינים לשלב בבית החדש או המשופץ שלכם מעקה זכוכית יפהפה, שמביא אתו סטייל ייחודי ותורם לתחושה הכוללת בבית? בטיחות, איכות, עמידה בכל התקנים וגם עיצוב נהדר הם פרמטרים שחשובים לכם? גלריית אריכא היא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. הגלריה מתמחה בעיצוב בברזל ובזכוכית, לרבות מעקות, העומדים בכל התקנים הנדרשים. לצפייה במגוון המעקות המעוצבים של הגלריה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-9334000

סגור
קבלו הצעת מחיר מיידית ממעצב הבית!
שלחו בוואטסאפ תמונות של גרם המדרגות בביתכם
למספר: 0522-474047
10% הנחה לפונים כעת דרך הוואטסאפ!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!