בעזרת שימוש בחומרי גלם האיכותיים ביותר יוצר אומן הבית שלנו אמיתי אריכא, מגוון של מעקות מזכוכית, מתכת ועץ בחיתוכים מושלמים ובעיצובים עוצרי נשימה.

אנו מזמינים אתכם להביט בחלק קטן מהיצירות האחרונות שלנו ולהיכנס לקטלוג המעקות השלם כדי לקבל השראה.

מעקה פנים בהתאמה אישית

החל משלב הרעיון, הטיוטות הראשונות על דפי הנייר ועד לשלב התאמת החומרים לסגנון החיים שלכם ולקו העיצובי השולט בבית – אתם מקבלים לווי צמוד שמעמיד את הדרישות שלכם במקום הראשון.

המרקם, הצבע והניואנסים הדקים ביותר שאתם מבקשים מקבלים את המענה שמגיע להם כדי ליצור מעקה שלא רק יראה נהדר אלא גם יהיה נעים למגע.

מעקות פנים בשילוב אלמנטים מעוצבים בברזל

מעקות ברזל נחשבים לאחד מסוגי המעקות המבוקשים והיפים ביותר.

בעזרת שילוב בין עבודת הנפחות המסורתית לצד כמה מהטכניקות המתקדמות בעולם, ניתן להגיע לעיצובים אלגנטיים וחד פעמיים אשר שואבים את השראתם מעולם התכשיטנות ומציגים נגיעות של אומנות באזורים הגנריים ביותר.

מעבר למראה העוצמתי המושג בעזרת השימוש במתכת, השימוש החכם בברזל תורם לביטחון של העולים והיורדים בגרם המדרגות ומספק חיזוק משמעותי ברמה ההנדסית.

היתרון שקיים בבחירה של מעקות מברזל טהור

ברזל טהור הוא לא רק חומר קסום ואלגנטי אלא כזה אשר מתמסר בקלות לעיצוב וליצירה ולכן הוא נחשב לאחד החומרים הבולטים בעיצוב הפנים המודרני.

האפשרות לבחור את העובי שלו, את ההיקף ואת הנפח המתאים לכל עבודה, הפכו אותו לחומר אולטימטיבי בכל חדר מדרגות מעוצב ולאחת הבחירות הברורות בעבור חדרי מדרגות קטנים אשר זקוקים לפתרון דקורטיבי ופונקציונלי כאחד.

כדאי לציין כי משום שהברזל הוא חומר טבעי, ניתן לשלב אותו עם מגוון של חומרים  אחרים במטרה ליצור אנסמבל מושלם של גוונים וטקסטורות.

מקצועיות וגמישות בייצור מעקות פנים בהתאמה אישית

היתרון הגדול ביותר אשר טמון בייצור מעקות פנים בהתאמה אישית, נמצא בגמישות העיצובית ובמגוון האין סופי של סגנונות הפרזול העומדים לרשותכם. בניגוד למראה של רוב המעקות הסטנדרטיים והיעדר המעוף והאמירה אישית, בייצור בהתאמה אישית ניתן לשחק עם הדמיון ולתת דרור למגוון של רעיונות, פרשנויות וניואנסים אשר אינם מתאימים לייצור סדרתי.

בין אם אתם זקוקים למעקה קלאסי בקווים נקיים או לכזה שמעניק טוויסט מרענן לפינה של כל חלל, בסטודיו אריכא תמצאו בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ואומנים אשר מתמחים בעבודה עם מגוון סוגים של מתכות – כדי ליצור מעקה שיענה באופן מדויק על הצרכים שלכם.

המאמר הקודם המאמר הבא