מעקות זכוכית

בחירה במעקות זכוכית לחדר המדרגות מעניקה שורה ארוכה של יתרונות. העיקריים שבהם הינם:

• בטיחות- מעקה זכוכית המותקן מחומרי גלם איכותיים באופן מקצועי, הינו מוצר בטוח לשימוש המונע נפילה ממקומות גבוהים. שלא כמו מעקות אחרים המורכבים משלבים, במעקות זכוכית אין חשש מטיפוס או תפיסת ראש של ילד.
• עמידות- מעקות מזכוכית מציגים רמה גבוהה של עמידות לאורך זמן, ללא שחיקה או בלייה ומבלי שהמעקה יאבד מחזותו המקורית גם לאחר שנים רבות של שימוש.
• אסטטיקה- מעקה מזכוכית מעניק למרחב חזות עכשווית, אלגנטית, מעודנת, נקייה, מאווררת וייחודית, המשחקת בין נראות לשקיפות ויוצרת תחושה של פתיחות.
• התאמה לחומרי גלם אחרים- מעקות מזכוכית משתלבים בהצלחה גם עם סוגים שונים של חומרי גלם אחרים בסביבתם, המופיעים בריצוף, ריהוט, קירות ועוד. כך למשל הם ישתלבו נפלא עם עץ, מתכת ואבן טבעית
• גמישות עיצוב- מעקות זכוכית ניתן לעצב בשלל סגנונות בשילוב של חומרים שונים כמו אלומיניום וברזל. כך למשל ניתן לעצב מעקות אלו בסגנון מודרני, קלאסי, אוריינטאלי, אומנותי ועוד.
• ניצול של המרחב- מעקות זכוכית גוזלים שטח קטן במיוחד מהמרחב בו הם מותקנים.
• מגוון שימושים- מעקות זכוכית מתאימים למגוון שימושים, בין אם עבור חדרי מדרגות, מעקה למרפסת, לחצר, לבריכת שחייה ועוד.
• התאמה אישית- הגמישות שביצירת מעקות זכוכית מאפשרת גם להזמינם בהתאמה אישית מלאה למידות וסגנון עיצוב מבוקש.

בסטודיו "אריכא", המנוהל על ידי האמן אמיתי אריכא, מתמחים בעיצוב מעקות זכוכית לכל צורך ולכל מטרה, ומאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מקולקציית עיצוב מרשימה, ייחודית ומקורית, המותאמת הן לצרכים ולדרישות האישיות של הלקוח, והן לאופי החלל בו אנו מבצעים את העבודה.

מעקה זכוכית בהתאמה אישית

אצלנו ב-"אריכא", מלאכת היצירה של מעקות הזכוכית מתחילה מרישומיו של אמן הבית- אמיתי אריכא, המתייחס במסגרת העמדת הסקיצות הראשוניות לכל הצרכים המלווים את הליך היצירה, לרבות, התאמת המעקה לחלל בו הוא ימוקם, התייחסות נקודתית לקווי העיצוב הקיימים בתוך החלל, התייחסות לצבעים, לחומרים ולטקסטורות השולטים בתוך החלל, ומעל הכול, לדרישותיו ורצונותיו של כל לקוח ולקוח, וכל זאת במסגרת שיטת ה- Customizing the client (התאמה אישית ללקוח). בכל מעקה זכוכית המיוצר על ידינו אנו מקפידים להשקיע את כל האמצעיים הטכנולוגיים וההנדסיים העומדים לרשותנו, וכל זאת במסגרת הליך תכנון מעקות מעוצבים העומדים בכל דרישות האיכות והבטיחות האפשריות.

מעקות זכוכית עם אלמנטים מעוצבים בברזל

מעקות זכוכית עם אלמנטים מעוצבים בברזל הינם הטרנד האחרון בעולם עיצוב המעקות. כיום ניתן לשלב במעקה זכוכית מוטיבים מעולם התכשיטנות. דוגמאות יפות הממחישות את עיצוב הברזל ששולבו במעקה זכוכית ניתן לראות בצילומים שנמצאים בקטגוריית המעקות שבאתר. שילוב מעקה זכוכית וברזל משדר ניקיון, מגדיל את שדה הראיה ופותח את החלל במיוחד בא הדבר לידי ביטוי במקומות צפופים וקטנים בהם רוצים ליצור תחושה של גודל ומרחב. יתרון משמעותי נוסף של שילוב אלמנטים של ברזל במעקות זכוכית הינו החוזק המבני של המעקה כך שהוא עומד בסטנדרטים גבוהים של בטיחות.

 

מקצועיות וגמישות בייצור המעקות בהתאמה אישית

בגלריית העיצוב שלנו תמצאו אומנים ובעלי מקצוע מנוסים ויצירתיים במיוחד, המאפשרים גם לכם ליהנות ממגוון נרחב של מעקות זכוכית בסגנונות עיצוב שונים, החל ממעקות בקווים אנכיים אופקיים או אלכסוניים, דרך מעקות בקווים מסולסלים או ישרים ועוד למעקות בסגנון עיצוב מודרני, קלאסי, מינימליסטי או עשיר בפרטים ודקויות. המעצב אימתי אריכא, מקפיד לשלב בעבודותיו דמיות מפוסלות ואלמנטים אומנותיים נוספים, דבר המקנה יוקרה, חן, הומור ותנועה לכל יצירה ויצירה.

במידה וגם אתם רוצים ליהנות ממעקות זכוכית בהתאמה אישית, ובמידה וגם רוצים ליהנות ממעוף יצירתי, עיצוב מוקפד, קו מסוגנן ברמה הגבוהה ביותר ורמת גימור מושלמת, זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של "אריכא", גלריית עיצוב המהווה השראה לכל ענף העיצוב בישראל.

המאמר הקודם המאמר הבא