דלתות כניסה מעוצבות

  • דלת כניסה בצבעים של חום וקרם עם אלמנטים מברזל

    דלת כניסה בצבעים של חום וקרם עם אלמנטים מברזל

המעצב אמיתי אריכא פותח לכם דלת לעולם העיצוב הייחודי של "אריכא- גלריה לעיצוב", ומזמין גם אתם להתרשם מקולקציית דלתות המיוצרות בעבודת יד בשיטת ה- custom made .

דלתות כניסה שחייבים לראות

דלתות הכניסה (דלתות חוץ) המעוצבות של "אריכא", מאפשרות לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מקולקציית דלתות כניסה מעוצבות לבית או למשרד, וכל זאת במסגרת עיצוב אישי וייחודי המשתלב עם העיצוב הכללי של הבית ודרישות הלקוח. בסטודיו "אריכא", גלריה לעיצוב בברזל המנוהלת על ידי המעצב אמיתי אריכא,

מאמינים שדלת הכניסה לבית חייבת להיות פונקציונאלית מצד אחד ומרשימה וייחודית מהצד השני, ולכן, מעמידים לרשותכם את מיטב חומרי הגלם, מיטב מנגנוני הבטיחות ומיטב היצירתיות של מעצב הבית, וכל זאת על מנת לייצר לכל אחד ואחת מכם דלת כניסה מעוצבת וייחודית שלא תוכלו להשיג במקום אחר.

סוגי הדלתות של המעצב אמיתי אריכא ויתרונותיהם

היצע דלתות הכניסה המעוצבות של המעצב אמיתי אריכא, כולל בין היתר דלתות תואמות רב בריח, דלתות בשילוב זכוכית, דלתות ברזל ועוד. הליך עיצוב דלתות הכניסה בסטודיו "אריכא", מתבצע בסדנה מקצועית בה תוכלו למצוא את כל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לייצור דלתות כניסה מעוצבות. כמו כן, תוכלו ליהנות מהקפדה יתרה על מיגון הדלתות מפני פגעי מזג האוויר, הסביבה והזמן.

מה הכי חשוב בדלת הכניסה?

קודם כל הביטחון. דלת הכניסה היא מה שמפריד בין כל מה שחשוב לנו בתוך הבית לבין גורמים עוינים מבחוץ. בניגוד לדלת פנים, דלת הכניסה צריכה להיות עשויה מחומרים כבדים ועם בריחי ביטחון ומנגנוני נעילה נוספים, בנוסף למנעול. את דלת הכניסה ניתן לעצב בשלל חיפויים חיצוניים, ולתת לה מראה עץ, ברזל, פלסטיק, או כל מראה שתחשקו בו.

אמיתי אריכא, מעצב הבית של סטודיו "אריכא", מקפיד לשלב בעבודותיו דמיות מפוסלות ואלמנטים אומנותיים נוספים, דבר המקנה יוקרה, חן, הומור ותנועה לכל יצירה.

במידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של תכנון דלת כניסה מעוצבת בהתאמה אישית, זה הזמן לפתוח דלת ולהכיר מקרוב את עולם העיצוב הייחודי של המעצב אמיתי אריכא, עולם עיצוב ייחודי המאפשר גם לכם ליהנות משירות מקצועי בכל הקשור לתכנון, ייצור והתקנה של דלתות כניסה מעוצבות לבית או למשרד.

ייחודיות של דלת כניסה בעיצוב אישי

דלת כניסה מעוצבת הינה נקודת המפגש הראשונית של הנכנסים עם החלל הפרטי. לכל דלת כניסה סגנון ועיצוב ייחודי משלה, העיצוב הייחודי של דלת שמשולבת באלמנטים שונים יוצרת תחושה ואפקט שונה על אנשים שנכנסים לבית.

כיום בדלתות כניסה מעוצבות, השמיים הם הגבול. האפשרות לשלב חומרים, סגנונות ויכולת טכנולוגית גבוהה מביאות את המוצר המוגמר לאיכות גבוהה מאד ממספר אספקטים חשובים כגון: עיצוב, מיגון ובטיחות.

מעצבים, אדריכלים ולקוחות מבינים את הקשר שבין דלת הכניסה לעיצוב הפנימי והחיצוני של הבית ולכן דלתות כניסה בעיצוב אישי הן מוקפדות יותר הן מבחינה עיצובית והן מבחינת הביצוע. ניתן למצוא דלתות כניסה עם שילוב של זכוכית במגוון צבעים, המשחק עם שקיפות החומר שאף מכניס אור למבואת הכניסה בשילוב אלמנטים מעוצבים בברזל יוצר דלת שאי אפשר להתעלם ממנה. דלתות ברזל יוצרות סביבת כניסה מרשימה.

לאחרונה אנו עדים למגוון רחב מאד של סגנונות ואף חזרה לעיצוב של דלתות כניסה עם רמיזה לסגנון הוינטג' והרטרו שעליהם נמנות דלתות מעוצבות בסגנון צרפתי, גוטי לצד דלתות מעוצבות בסגנות הבאוהאוס והקווים הנקיים.

ייצור דלתות כניסה משולבות מבוצע ע"י חרשי ברזל אומנים, עבודתם מאופיינת ברמת שליטה גבוהה בחומרים בהם הם עובדים והקפדה על פרטים.


שאלות נפוצות

+ כיצד מתאימים את דלת הכניסה לסגנון הבית ?

כשמגיעים לבית דלת הכניסה מהווה נדבך חשוב בהרגשה שמחכים לך ועליה להשרות תחושה של קבלת פנים מזמינה ונעימה.

הרושם הראשוני מתקבל עם הכניסה למתחם דלת הכניסה לכן, את בחירת סגנון הדלת והמראה העיצובי שלה רצוי לעשות אחרי בחירה של סגנון הבית והאלמנטים המרכזיים שבולטים מחלל הכניסה.

תמיד קיימת העדפה על חזרה של מוטיב שמקשר בין הדלת לעיצוב הכללי.כגון: חזרה על אלמנטים עיצוביים במדרגות ומעקה שסמוך לדלת.

כאשר הבית יהיה בסגנון מודרני הדלת תהייה עם קווים יותר נקיים. בית שמעוצב בסגנון הכפרי על הדלת יופיעו אלמנטים קישוטיים של פרזול ועבודת שמשולבות גם זכוכית.

+ מהו גודל הפתח שרצוי לתכנן עבור דלת כניסה ?

ישנן שלושה סוגי דלתות עיקריים:
דלת עם כנף אחת נפתחת – כדאי ליצור פתח ברחב של מ – 1 מ' – 1.20 מ'.
דלת עם שתי כנפיים נפתחות – כדאי ליצור פתח ברחב של 1.80מ' ועד 2.15 מ'.
דלת כנף נפתחת עם חלק צד קבוע – ברחב של 1.35 מ' – 1.55 מ'.

גובה הפתחים:
דלתות נראות אלגנטיות ומרשימות יותר ככל שהם צרות וגבוהות, כמו שמקובל בבתים רבים באירופה – להבדיל ממה שמקובל בארץ שדלתות רבות הן נמוכות ורחבות. לכן כדאי להשתדל ליצור דלת גבוהה.

בחלק מהמקרים מתאימים את גובה הפתח לגובה החלונות שנמצאים בסביבת הדלת. (החיסרון בדלתות גבוהות שהן כבדות והעליות שלהן יקרות).

בחברה כמו שלנו שמעצבת דלתות בהתאמה אישית, הפער במחיר בין דלת בגובה סטנדרטי ובין דלת בגובה מיוחד יהיה נמוך מאשר בחברות מתעשות היות שבחברה גדולה הדלתות מיוצרות על פי סטנדרט קבוע שבדרך כלל שאין לחרוג ממנו. כל חריגה בסטנדרט מוביל לקפיצה משמעותית במחיר הדלת.

סגור
קבלו הצעת מחיר מיידית ממעצב הבית!
שלחו בוואטסאפ תמונות של גרם המדרגות בביתכם
למספר: 0522-474047
10% הנחה לפונים כעת דרך הוואטסאפ!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!