עיצוב מגוון סוגי מעקות 

בגלריה אריכא מציעים לכם מבחר עשיר  של סוגי מעקות שונים, הכולל גם מעקות מיוחדים לרבות מעקות מוטות מרצפה לתקרה וכן מעקה לבן למדרגות.בזכות  המבחר העשיר כל אחד יכול למצוא בסטודיו סוג מעקות שמתאים למדרגות ביתו ולקבלו עם התאמה אישית מלאה.

 

מבחר סוגי מעקות 

בימינו עולם המעקות הינו עשיר ומגוון ומציע סוגים שונים של פריטים בשילובים של חומרים שונים, לרבות ברזל, מתכת, עץ, זכוכית, אבן ועוד. מעקות אלו מעוצבים בקפידה עם תכנון מקדים מפורט ומדויק ועם עבודת יד מקצועית, בשילוב של חומרי איכות, שיטות עבודה מקצועיות וציוד חדיש.

 

מעקות מותאמים למרחב

אנו מעצבים מעקות מיוחדים עם התאמה מלאה למרחב בו הם יוצבו, בהתאם לקווים וסגנון עיצוב של המדרגות והחלל המקיף אותן, וכן גוונים, מרקמים וחומרים ששולטים במרחב. זאת לצד יצירת מעקות מותאמים לבקשות והעדפות אישיות של הלקוח. את המעקות אנו יכולים לעצב בשלל צורות, קווים וסגנונות, עם שילוב של אלמנטים ואובייקטים אומנותיים ופיסוליים, כמו דמויות של בני אדם, ציפורים ועוד. השילוב של עיצוב נכון עם אלמנטים ואובייקטים מיוחדים מעניק מעקה מקורי בעל חזות ייחודית ויוקרתית, שופע בתנועה וחן.

 

מעקות מיוחדים מברזל

החומר המועדף  עלינו לעיצוב וייצור מעקות הינו הברזל, שבידיים מיומנות הופך לחומר גלם נוח לעיבוד שמתמסר בקלות. חומר הגלם מאפשר לקבוע בדיוק או עובי המעקה, הנפח והצורה שלו. בעזרתו ובשילוב של שיטות עבודה מסורתיות וחדשניות, יוצאים תחת ידינו מעקות ייחודיים עם עיצובים אלגנטיים ועכשוויים, המקבלים השראה ממגמות אומנות, עולם התכשיטנות, מסורות אוריינטאליות ועוד. למשל תוכלו לבחור במעקה בעל חזות קלאסית נקיה, מעקה מודרני בקו ישר ומינימליסטי, מעקה בסגנון כפרי מעוטר באלמנטים מהטבע, ועוד.

 

מעקות מעוצבים בהתאמה אישית 

בסטודיו שלנו אנו מעצבים מעקות יפים בעבודת יד מוקפדת, עם עיצובים מרהיבים בעלי חזות ייחודית ומושלמת. כמו כן המעקות מיוצרים בעבודת יד על ידי אומני הברזל של הסטודיו,הנחשבים לטובים בארץ, בניצוחו של אמיתי אריכא  ובהתאמה אישית לכל לקוח, כאשר הלקוח יכול להבין את המראה הסופי של המעקה כבר בשלבי תכנון עם הדמיות מאוירות וברורות.

 

ההתאמה עצמה מושגת על ידי הבנת הרעיון של הלקוח לגבי המעקה המבוקש, המעובדת בסקיצות ראשוניות על גבי דפי נייר, וממשיכה בהתאמת מעקה לסגנון עיצוב מועדף שקיים בבית ומתאים למאפייני הגרים בבית, צרכיהם ולאורח חייהם. יתרה מכך, ההתאמה האישית באה לכדי ביטוי בכל פרט במעקה, בין אם מדובר במרקם או בצבע שלו, עובי המעקה, אלמנטים דקורטיביים וכדומה.

 

מעקות איכותיים ובטוחים

לצד חזות אסטטית ייחודית ומרהיבה, אנו שמים דגש על ייצור של מעקות איכותיים ובטוחים.  לשם כך אנו דואגים לתכנן כל מעקה בקפידה, ובוחרים בשיטת ההתקנה המתאימה ביותר. כמו כן אנו מייצרים מעקות רק מחומרי גלם איכותיים, חזקים ועמידים.

 

עיצוב מעקות מיוחדים בהתאמה אישית 

לעיצב מעקות מיוחדים בהתאמה אישית בסטנדרטים גבוהים, עם התאמה לטעמכם (ולכיסכם..) צרו קשר עם גלריית אריכא בפארק אפק שבראש העין, בטלפונים 03-9334000 052-2474047 או במייל [email protected].

המאמר הקודם המאמר הבא