כמה עולה מעקה למדרגות?

מחירי מעקות אריכא

מעקה מברזל, כמו שהם בשילוב של חומרים, הם הרבה יותר מפריט פונקציונאלי להגברת רמת הבטיחות בחלל המגורים או העבודה, הוא מעניק אמירה עיצובית, מגדיר מתחם ויוצר הפרדה.
בטרם בחירת מעקה, מומלץ לבצע סקר שוק ולהתייעץ עם ספק, אומן אשר בקיא בתחום, ויוכל להתאים את המעקה לקונספט, לסביבת העבודה/ המגורים ולצרכים המשתנים של דיירי המקום. הברזל הוא חומר נח ונפלא לעבודה, הוא מאפשר ורסטיליות לצד איכות, הנשמרת לאורך זמן, יתרון נוסף הוא שניתן לחדש אותו בקלות יחסית באמצעות צבע, לכה או שכבת הגנה. על מנת להבין את מחירו של מעקה הברזל, נדרשת הבנת המוצר עצמו. ככלל המחירים בשוק, מוצעים על המעקה בלבד ללא תוספות מיוחדות, שילוב חומרים, עיצוב ייחודי, הגבהות, מאחזי יד או יישום על מדרגות.
כל אלה מייקרים את המחיר הבסיסי של המעקה עלפי הפירוט הבא:

סוג החומר- מעקה מדרגות מחיר למטר עבור מעקה זכוכית בשילוב ברזל ינוע בין 900 ₪ – ל 1500 ₪ בהתאם לספק, לאיכות החומר, וכמובן כאשר לא נלקח בחשבון העיצוב.
מעקה ברזל מחיר שוק גבוה יותר בטווח ה 2000 ₪ במידה ומשולב עם חומרים נוספים.

מעקות ברזל מחירים נמוכים יותר ממעקות ברזל זכוכית, ועשויים לנוע סביב 1000 ₪ למטר.
תוספת של דוגמא, עיצוב או התאמה אישית עשויים לייקר את המחיר של מעקה הברזל בטווח של 30%-100% בהתאם לאפליקציה המיושמת.

גם הגבות למעקות ומאחזי יד, אשר מחירם נקבע במטר, עשויות לייקר אותו בכמה מאות שקלים בודדים.
ברוב המקרים המחירים גם כוללים התקנות.

קיימות תוספות נוספות למעקות ברזל כמו גלוון, אשר מבטיחים עמידות גבוהה יותר, גם ובעיקר כאשר המעקב מותקן בסביבה לחה או בעלת תנאי אקלים מאתגרים.

 

גלריית אריכא מובילה את תחום העיצוב בברזל בישראל לרבות עיצוב מעקות ועיצוב דלתות כניסה. אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו באתר להתרשמות ממבחר העבודות, שביצענו לקבלת פרטים, הצעת מחיר ויצירת קשר: 072-3902038, מעצב הבית: אמיתי אריכא 052-2474047, דואר אלקטרוני: [email protected]

סגור
קבלו הצעת מחיר מיידית ממעצב הבית!
שלחו בוואטסאפ תמונות של גרם המדרגות בביתכם
למספר: 0522-474047
10% הנחה לפונים כעת דרך הוואטסאפ!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!