תפריט
אודות החברה

אודות החברה

  • מוצרי החברה בתחומי המעקות הדלתות ועוד..

    מוצרי החברה בתחומי המעקות הדלתות ועוד..

גלריית אריכא נוסדה בשנת 1989 ע"י היוצר אמיתי אריכא. הגלריה מובילה את תחום העיצוב בברזל בישראל בעיצוב מעקות.

אמיתי אריכא: "האהבה לעבודה עם ברזל, לעיצובים ייחודים, וליצירה הדדית עם הלקוחות, הם שהביאו אותי להקים את הגלריה. כל יצירה ללקוח היא סיפור או יותר נכון חלום בפני עצמו, קיימת הפריה הדדית שגורמת לי סיפוק ושמחה עם סיומה של כל עבודה ועבודה.

הקמת הגלריה הייתה בשבילי תהליך טבעי שבו מצאתי אפשרות לשלב בין אהבתי לאסתטיקה ואומנות, אהבתי לעבודה עם חומר ועבודה עם אנשים שונים מגוונים. בעשור האחרון אני רואה לעצמי חובה נעימה לשתף את הידע שנצבר בגלריה על ידי הרצאות לסטודנטים לעיצוב בתחומים שונים".

בראשית דרכה הוקמה הגלריה בכפר אז"ר ופעלה שם במשך חמש עשרה שנה. מאוחר יותר עם התפתחותה של הגלריה הוחלט למקמה בפארק תעשיה אפק ראש העין.

גלריית אריכא עובדת עם מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים מהמובילים בישראל. הגלריה שיתפה פעולה ביצירות ובפרויקטים ייחודיים כגון: בתי כנסת, בתי ספר , אולמות וכו'… חלק ניכר מן היצירות הופיע במגזינים המובילים.

הצלחתה של הגלריה לא הייתה אפשרית ללא צוות האומנים שלה. באריכא התקבצו חרשי הברזל מהטובים בארץ אשר עובדים בגלריה שנים רבות. הצוות האומנותי של הגלריה עובד תחת סטנדרטים גבוהים של דיוק ושליטה בחומרים שונים. חלקן של האומנים באריכא הביאו מחו"ל טכניקה והרבה ידע שמאפשר לייצר עבודות בסטנדרטים אירופיים.

במשך כשלושים שנה מקפיד אמיתי אריכא לשלב בגלריה אומנים מתחומים שונים ואף חרשי ברזל בראשית דרכם ויחד מפתחים ומעצבים אלמנטים חדשניים. בגלריה משלבים בעיצובים עץ וזכוכית הן במעקות והן בדלתות.

חלק מהכרת התודה ומכתבי הערכה ממעצבים ומלקוחות אפשר למצוא בדף ההמלצות.

עוד בקבוצת אריכא:
אפ אריכא: סולמות, מדרגות מתקפלות לעליית גג
שחם אריכא: ריהוט רחוב, מדרגות וחיפויים

סגור
קבלו הצעת מחיר מיידית ממעצב הבית!
שלחו בוואטסאפ תמונות של גרם המדרגות בביתכם
למספר: 0522-474047
10% הנחה לפונים כעת דרך הוואטסאפ!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!
Whatsapp קבלו הצעת מחיר מיידית!